O nas

Skąd wziął się pomysł na BioBrokat?

Nasza historia zaczęła się od zupełnie przypadkowego i trochę dziwnego olśnienia. Brokat jest zrobiony z plastiku. Ale zaraz, jak to?

Tradycyjny brokat jest rzeczywiście wykonany z plastiku i dlatego może zawierać toksyczne związki. Z resztą, kto chciałby obsypywać się plastikiem? Plastikowe mikrogranulki stosowane w żelach, peelingach zostały już zakazane i zastąpione przyjaznymi środowisku naturalnymi eksfoliantami. 

Ale brokat  mimo, że jest plastikowy pozostał. Dlatego właśnie w imieniu troski o skórę i w imieniu troski o środowisko postanowiłyśmy oferować alternatywę. Nietoksyczną, naturalną, biodegradowalną alternatywę dla plastikowego brokatu – BioBrokat. Nasza misja to nie tylko oferowanie świetnego produktu, który pozwoli Ci się cieszyć mieniącym się brokatem, bez obaw o zdrowie i bez wyrzutów sumienia. To również walka z plastikowym zanieczyszczeniem, którego zwyczajny brokat jest częścią. 

Poprzez naszą markę chcemy nagłaśniać problem zanieczyszczenia, w szczególności mikroplastikiem i być częścią jego rozwiązania.

Chcemy, aby BioBrokat miał swój mały wielki udział w walce z naszym plastikowym uzależnieniem.

Kocham ŚRODOWISKO BIOBROKAT OCEANY